Rodinný penzion

Přehled pokojů

Pro naše hosty nabízíme 7 pokojů, z čehož 5 pokojů má vždy vlastní koupelnu s WC, zbylé 2 pokoje koupelnu a WC sdílejí a jsou označeny jako Apartmán 6a a 6b (vhodné např. pro rodinu se staršími dětmi).

Pokoj 1

Prostorný pokoj pro maximálně 4 osoby, vlastní WC a koupelna s vanou.

Pokoj 2

Útulný pokoj pro dvě osoby a jedno malé dítě (dětská postýlka), vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj 3 

Pokoj pro dvě dospělé osoby a jedno až dvě malé děti (přistýlka a dětská postýlka), vlastní WC a koupelna s vanou.

Pokoj 4

Prostorný pokoj v patře pro max. 4 osoby, vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem.

 

Pokoj 5

Prostorný pokoj v patře pro max. 4 osoby, vlastní WC a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj 6a *

Prostorný pokoj v patře pro dvě dospělé osoby a jednu dětskou postýlku, je součástí apartmánu a sdílí koupelnu a WC a pokojem 6b, dveře ze společné chodbičky lze zamknout, apartmán vhodný zejména pro rodiny se staršími dětmi nebo přátele. Na tento pokoj můžete získat slevu.

Pokoj 6b *

Prostorný pokoj v patře vybavený mimo jiné koženým gaučem pro tři dospělé osoby a jednu dětskou postýlku, je součástí apartmánu a sdílí koupelnu a WC a pokojem 6a, dveře ze společné chodbičky lze zamknout, apartmán vhodný zejména pro rodiny se staršími dětmi nebo přátele. Na tento pokoj můžete získat slevu.

* Pokoje 6a a 6b

Pokoje 6a a 6b jsou zcela oddělené od společných prostor penzionu a mají mezi sebou malou chodbičku. Dveře pokojů z této chodbičky lze uzamknout. Apartmán je vhodný zejména pro rodiny s více staršími dětmi nebo dvě menší rodiny přátel.

Nákres 6a 6b